Za nami kolejny udany miesiąc współpracy z K.S. Delta Warszawa. Był to czas niezwykle ciekawy dla naszych chłopców, którzy to na zaproszenie stołecznego klubu mieli okazje wziąć udział Piłkarskim Obozie Przygotowawczym w Niechorzu. Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie i obiecujemy dalej pracować na nasz wspólny sukces.

06-2019 Udział czasowy w  barwach K.S. Delta Warszawa:

Dubowski Szymon (2010) – Szymon uczestniczył w Piłkarskim Obozie Przygotowawczym w Niechorzu, w czasie którego zaprezentował się z dobrej strony w treningach oraz meczu sparingowym z Widzewem Łódź.

Zajkowski Miłosz (2010) – Miłosz wziął udział w Piłkarskim Obozie Przygotowawczym w Niechorzu, gdzie pokazał wysokie umiejętności zarówno na treningach, jak i w spotkaniu kontrolnym z Widzewem Łódź.

Sierocki Robert (2008 – APN Hattrick Białystok) – Robert wziął udział w turnieju Łomża Summer Cup. Był wyróżniającym się zawodnikiem i wraz z zespołem stanął na najwyższym stopniu podium. Wyszkowski Michał (2008 – APN Hattrick Białystok) – Michał wziął udział w turnieju Łomża Summer Cup, w którym to zdobył bramkę i był pewnym punktem naszego zespołu.

Warto dodać, że na nasi partnerzy wzięli udział w organizowanym przez nasz klub turnieju Kipsta Cup. Popularne Diabełki zaprezentowały się w nim z doskonałej strony i zmagania zakończyły na drugim stopniu podium. Gratulujemy!