Sobota (30.11)

Trampkarz 2006 i młodsi

O godzinie 11.00 ze Spartą Augustów swój mecz rozgrywali nasi Trampkarze. Podopieczni Marcina Strzelińskiego wygrali 7:3. Bramki dla naszej ekipy zdobyli: Łupiński, Czarniecki i Zolnik – po dwie, a jedno trafienie dołożył Sańko.

– Zakończyliśmy zmagania ligowe, a teraz gramy serię spotkań kontrolnych, które mają na celu sprawdzenie nowych ustawień taktycznych – powiedział tuż po meczu Marcin Strzeliński.

Sparta Augustów – APN Hattrick Białystok 3:7 Bramki dla APN: Czarniecki x2, Łupiński x2, Zolnik x2, Sańko.

Skład APN Hattrick: Małyszko – Dunaj, Gierej, Zajkowski – Karpiński, Czarniecki, Kiersnowski, Szulżuk, Bartoszuk – Łupiński, Sańko. Na zmiany wchodzili: Malawko, Czaban, Zolnik Borys.

Orlik 2010 i młodsi

Na turniej do Wąsewa udał się rocznik 2011. Nasz team w grupie zmierzył się m.in. z: FDP Ostrów Maz., Pogoń Łapy, AP Waleczni Olszewo Borki oraz Olimpia Zambrów.

– Podium nie było, ale gra chłopaków zdecydowanie mogła się podobać. Przez cały turniej nie było ani jednego bezmyślnego zagrania, to w jaki sposób dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich i w jaki wyprowadzaliśmy piłkę, mnie jako trenera bardzo satysfakcjonuje. Widać, że „tygrysom” gra na jeden, dwa kontakty wychodzi coraz lepiej. Niestety w kluczowych momentach zabrakło nam koncentracji i w grupie zajęliśmy ostatecznie 3. miejsce, a w całym turnieju 5. Z tego miejsca dziękuję również Łukaszowi Nienałtowskiemu za świetny turniej – podsumował po zawodach trener Błażej Okuła.

APN Hattrick – Pogoń Łapy 1:2 Bramka dla APN: Adamski

APN Hattrick – Olimpia Zambrów 1:3 Bramka dla APN: Suwała

APN Hattrick – FDP Ostrów Maz. I 2:0 Bramki dla APN: Rzędzian, (s)

APN Hattrick  – AP Olszewo Borki 5:0 Bramki dla APN: Suwała x4, Spisak

APN Hattrick – FDP Ostrów Maz. II 1:0 Bramka dla APN: Waluk

Mecz o 5. miejsce: APN Hattrick – FDP Ostrów Maz. 1:0 Bramka dla APN: Suwała

Niedziela (1.12)

Żak F2 2012 i młodsi

Na turniej do Warszawy pojechały „Żaczki”. Trener Kuba Boguszewski do stolicy zabrał ze sobą 15 zawodników, którzy mieli okazję skonfrontować się m.in. z: Mazurem Karczew, Deltą Warszawa, Hutnikiem Warszawa oraz AP Ciechanów. Chłopakom APN Hattrick I i APN Hattrick II – nie udało się wyjść z grupy. Warto zaznaczyć, że aż 5 bramek zdobył Igor Szymczuk. Ponadto na listę strzelców wpisali się: Osipiuk Oskar, Kuba Bukrym oraz Filip Jamiołkowski.

Wszystkie wyniki dostępne będą na stronie Delty Warszawa.