Za nami kwiecień, a więc kolejny miesiąc owocnej współpracy z K.S. Delta Warszawa. Był to czas niezwykle udany dla naszych chłopców, którzy to na zaproszenie stołecznego klubu mieli okazje wziąć udział w zagranicznych zgrupowaniach szkoleniowych, a także wystąpić w kilku meczach. Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie i obiecujemy dalej pracować na nasz wspólny sukces.

04-2019 Udział czasowy w  barwach K.S. Delta Warszawa:

Czarniecki Maciej (2006) – Maciek biorący udział w zgrupowaniu szkoleniowym w Kobryniu z bardzo dobrej strony pokazał się w sparingu z rok starszymi kolegami reprezentującymi miejscowy DUSSH Kobryń. Zagrał on w pierwszym składzie i był pewnym punktem swojej ekipy.

Łupiński Bartek (2006) – Bartek również wystąpił w meczu z DUSSH Kobryń. Zdobył w nim bramkę i zaprezentował wysokie umiejętności piłkarskie.

Dubowski Szymon (2010) – Szymon wytypowany został przez Trenerów do wyjazdu z zespołem 2010 na zgrupowanie do Lwowa. W rozegranym na miejscu meczu sparingowym z Karpatami Szymon zdobył bramkę i był jednym z najjaśniejszych punktów warszawskiej drużyny.

Zajkowski Miłosz (2010) – Miłosz, podobnie jak jego kolega Szymon, wytypowany został przez Trenerów do wyjazdu z zespołem 2010 na zgrupowanie do Lwowa. W rozegranym na miejscu meczu sparingowym z Karpatami był bardzo aktywny i na tle rówieśników z Ukrainy zaprezentował się naprawdę pozytywnie.

Tygrysy