Sobota (16.11)

Żak F2 2012 i młodsi

Na bardzo silnie obsadzone zawody do Warszawy udał się rocznik 2012. Na turnieju Niepodległości dwie drużyny prowadzone przez Marka Grzegorza Woroneckiego i Kubę Boguszewskiego miały okazję skonfrontować z bardzo mocnymi rywalami. Dla wielu z naszych podopiecznych był to pierwszy tak poważny turniej. Na dziesięć spotkań łącznie oba zespoły zanotowały dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek. Wszystkie wyniki wraz z tabelami znajdują się tutaj w zakładkach Turniej Niepodległości 2012 Gr. A i B: https://www.mlf.org.pl/

Żak F1 2011 i młodsi
Do partnerskiego klubu Delta Warszawa na Delta Cup wyruszyli chłopcy z rocznika 2011. Prowadzeni przez Błażeja Okułę zawodnicy, na silnie obsadzonym turnieju za swoich rywali w grupie C mieli gospodarza Delta Warszawa (porażka 0:1), Widzew Łódź (zwycięstwo 3:1) oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki (zwycięstwo 6:0). W 1/4 finału nasz team przegrał pechowo 0:1 z Szkółką Piłkarską S. Chałaśkiewiczam jak się później okazało zwycięzcą całego turnieju.
Warto zaznaczyć, że w „tygrysiej” ekipie zagrała dwójka zawodników Promienia Mońki: Sebastian Lewocz oraz Hanna Jaskowska. Zarówno Seba jak i Hania pokazali się ze znakomitej strony.
Niedziela (17.11)

Młodzik 2007 i młodsi

W niedzielę sparing z drużyną Delty Warszawa zagrali podopieczni Marcina Strzelińskiego. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

APN Hattrick Białystok – Delta Warszawa 0:0

Orlik 2009 i młodsi

Tuż po meczu Młodzika, z kolegami z Warszawy zmierzyli się nasi Orlicy z rocznika 2009. Mecz zakończył się wynikiem 2:9 na korzyść drużyny ze stolicy.

APN Hattrick Białystok – Delta Warszawa 2:9 Bramki dla APN: Wendołowicz, Majewski

Orlik 2010 i młodsi

Ponad 30-osobowa drużyna Tygrysków zagrała na Turnieju Niepodległości w Warszawie. Podzielona na trzy zespoły ekipa Błażeja Okuła rozegrała łącznie aż 18 spotkań. Młodzi chłopcy pokazali się ze znakomitej strony wędrując aż do finału, w którym to musieli uznać wyższość kolegów z Varsovii przegrywając 1:3. Wielkie brawa za całe zawody należą się naszym chłopakom! Najlepszym bramkarzem uznany został nasz Maciek „Stania” Stańczuk

W naszym zespole wystąpił także zawodnik Promienia Mońki – Sebastian Lewocz, który zdobył 5 bramek. Sebastian był mocnym punktem naszej drużyny. Z tego miejsca dziękujemy trenerom jak i rodzicom za to, iż Sebek mógł wystąpić w barwach APN Hattrick.

Turniej Niepodległości rocznika 2010:
1. Varsovia Warszawa
2. APN Hattrick Białystok
3. Znicz Pruszków 2010A
4. KS GROM Warszawa
Miejsca 5-8:
Znicz Pruszków 2010B, Irzyk Warszawa, Legia Soccer Schools, Reprezentacja Powiatu Legionowskiego,
Miejsca 9-18: 
APN Hattrick I i II, Legia Soccer Schools Targówek, Marcovia Marki, Sokół Aleksandrów Rocznik 2010, MSKS Puławiak Puławy 2009/2010, Olimpia Zambrów I i II, Gigant SMILE Warszawa.

Poniedziałek (17.11)

Trampkarz 2006 i młodsi
W dniu wczorajszym (18.11) grę kontrolną z Juniorem Białystok rozegrał nasz Trampkarz. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.
APN Hattrick Białystok – Junior Białystok 3:3 Bramki dla APN: Łupiński, Zolnik, Czarniecki