http://www.sportowcydzieciom.pl/stowarzyszenie-hattrick.html

Naszym celem jest zaszczepienie wśród dzieci i młodzieży miłości do aktywnego trybu życia. Tworzymy programy treningowe tak aby każde dziecko rozwijało się nie tylko sportowo, ale także intelektualnie. Staramy się zapewnić osobom trenującym w naszej Akademii jak najlepsze warunki rozwoju. Do każdej grupy wiekowej podchodzimy w sposób odpowiednio dopasowany, tak aby wszyscy wracali z naszego treningu szczęśliwi do domu.

Robimy wszystko by oderwać dzieci od telewizorów, tabletów i komórek, aktywizować ruch już od najmłodszych lat oraz stworzyć dla nich miejsce gdzie będą mogli się rozwijać.

Na co przeznaczymy środki? Budowa boisk i nie tylko

Pod koniec roku 2019 udało nam się znaleźć tereny pod własne boiska! Oczywiście jest to bardzo kosztowna i długotrwała inwestycja, która już weszła w życie, dlatego każde wsparcie nam się przyda. Ponadto środki, które zgromadzimy przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego, organizację turniejów wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz na rozwój naszego klubu.

Darowizna

Możesz również w każdej chwili w roku przekazać na nasze konto beneficjenta dowolna kwotę darowizny, która będzie przeznaczona na cele statutowe czyli zakup sprzętu, opłatę za wynajem obiektów sportowych, organizację turniejów zewnętrznych oraz rozwój naszego klubu.

Wpłaty darowizny możesz dokonać klikając w poniższy link⤵️

http://www.sportowcydzieciom.pl/stowarzyszenie-hattrick.html