Za nami maj, a więc kolejny miesiąc współpracy z K.S. Delta Warszawa. Był to czas niezwykle udany dla naszych chłopców, którzy to na zaproszenie stołecznego klubu mieli okazje wziąć udział w zagranicznych zgrupowaniach szkoleniowych, a także wystąpić w Mini EURO, a więc festiwalu gier dla najmłodszych. Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie i obiecujemy dalej pracować na nasz wspólny sukces.

05-2019 Udział czasowy w barwach K.S. Delta Warszawa:
Czarniecki Maciej (2006) – Maciek wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Kobryniu na Białorusi i z bardzo dobrej strony pokazał się w sparingach z Dynamem Brześć oraz FK Pińsk.

Łupiński Bartek (2006) – Bartek wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Kobryniu na Białorusi i był pewnym punktem drużyny 2006 w sparingach z Dynamem Brześć oraz FK Pińsk.

Dubowski Szymon (2010) – Szymon wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie i zaprezentował się ze znakomitej strony w sparingach z Karpatami Lwów.

Zajkowski Miłosz (2010) – Miłosz wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie. W rozegranych na miejscu sparingach z Karpatami Lwów był wyróżniającym się zawodnikiem drużyny 2010.

Ponadto trzech zawodników Delty Warszawa zagrało w barwach APN Hattrick w silnie obsadzonym turnieju – Białystok Trophy. W naszym zespole wystąpili: Bakhno Serafim, Malesa Nikodem oraz Milo Marcel. Cała trójka pokazała wysokie umiejętności