Bardzo dobrze na silnie obsadzonym turnieju w Wysokim Mazowiecku spisała się nasza ekipa. Tygrysy zajęły drugie miejsce, przegrywając po karnych z gospodarzem – MKS RUCH Wysokie Mazowieckie.

Z pewnością dzisiejsze granie to dobry sprawdzian przed ligą, która zbliża się wielkimi krokami. Trener Marcin Strzeliński mógł przyjrzeć się nie tylko swoim graczom, ale i niektórym młodszym zawodnikom z zespołu Orlika, którzy również dzisiaj pokazali się z bardzo dobrej strony grając przeciwko starszym kolegom.

Na najniższym stopniu podium stanęła Korona Ostrołęka, która w meczu o trzecie miejsce pokonała MOSP Białystok.Ponadto w turnieju udział wzięły takie ekipy jak: Kora KorycinAPT Brylant Bielsk PodlaskiMKS RUCH Wysokie Mazowieckie II, Akademia Piłkarska Junior Białystok oraz APN Hattrick II.Wyniki
APN Hattrick I – Junior Białystok 1:0
APN Hattrick I – Kora Korycin 3:0
APN Hattrick I – MOSP Białystok 0:1
APN Hattrick I – Ruch Wys. Maz. 4:0APN Hattrick II – Korona Ostrołęka 0:2
APN Hattrick II – Brylant Bielsk Podlaski 0:5
APN Hattrick II – Ruch Wys. Maz. I 0:2Półfinał: APN Hattrick I – Korona Ostrołęka 0:0 k.3:2
Finał: APN Hattrick I – Ruch Wys. Maz I 1:1 k. 1:2Najlepszymi zawodnikami w naszych zespołach zostali Łukasz Wawiernia oraz Michał Wyszkowski. Ponadto bramki dla tygrysów zdobyli: Karpiński – 4 gole, Bartoszuk – 2 gole, Wawiernia – 1 gol, Zolnik – 1 gol.Z tego miejsca dziękujemy również i naszym kibicom, którzy dzielnie wspierali APN Hattrick.C’Mon Tigers!