Dużo spotkań sparingowych w ostatnim czasie rozgrywają Nasi juniorzy. Jeszcze przed wyjazdem na obóz “the tigers” sparowali z białostockim Talentem, Spartą Augustów oraz ŁKS’em Łomża. Ponadto doszło do historycznego starcia z seniorskim zespołem – KS Wasilków II.

Oprócz tego, “starszaki” rozegrały aż pięć gier kontrolnych na zgrupowaniu w Licheniu. Podopieczni Bartka Dyszego i Marka Woroneckiego czterokrotnie zmierzyli się z Pogonią Siedlce, a raz stoczyli 40-minutowy bój z występującą w Wielkopolskiej Lidze Okręgowej drużyną LKS Ślesin. Poniżej wyniki naszej ekipy:

APN Hattrick Białystok – Pogoń Siedlce 2007 3:2 oraz 1:3

APN Hattrick Białystok – Pogoń Siedlce 2006 1:2 oraz 2:2

APN Hattrick Białystok – LKS Ślesin (Liga Okręgowa) 0:2

Ze zgrupowania w Licheniu Nasi Trenerzy wrócili bardzo zadowoleni. Drużyna wykonała ogrom pracy, który z pewnością przełoży się na rundę wiosenną.

– Jestem bardzo zadowolony z całego zgrupowania. Zarówno w grach sparingowych jak i podczas treningów zespół wyglądał bardzo dobrze. Widać też, że chłopaki mocno się ze sobą zintegrowali, panowała świetna atmosfera. Wierzymy, że forma obozowa przełoży się na ligę – podsumował trener Marek Woronecki.

Znany podział I Ligi Wojewódzkiej

Na 19 marca zaplanowany jest start ligi. Runda wiosenna zapowiada się niezwykle ciekawie. Nasi Juniorzy rozegrają aż 10 kolejek (mecz i rewanż). Poniżej skład I Ligi Wojewódzkiej:

I Liga Wojewódzka

1. WIGRY SUWAŁKI SA
2. KKS ORZEŁ KOLNO
3. MOSP BIAŁYSTOK
4. APN HATTRICK BIAŁYSTOK
5. MOSP II BIAŁYSTOK
6. AP TALENT BIAŁYSTOK