Sobota (19.10)

Żak F1 / 2011 i młodsi

Zakończyły się zmagania ligowe w rozgrywkach Żak F1. Ostatnia kolejka niestety nie należała do udanych, ale co najważniejsze na wiosnę o finały wojewódzkie powalczą uwaga… aż dwie nasze ekipy! Brawo.

APN Hattrick I i APN Hattrick II
Wyniki i tabela: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33907.html?round=5

Orlik E1 / 2009 i młodsi

Ostatnią kolejkę rozegrali nasi Orlicy. Tutaj układ w tabeli się nie zmienił i na wiosnę w grupie mistrzowskiej zobaczymy jedną z naszych ekip, z kolei druga grać będzie w grupie kontynuacyjnej. Warto zaznaczyć, że oba zespoły złożone są z chłopców urodzonych w rocznika 2009-2011.

APN Hattrick I i APN Hattrick II
Wyniki i tabela: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33886.html?round=5#

Młodzik D1 / 2007 i młodsi

Póki co są nie do zatrzymania! Może nie był to piękny mecz, ale trzy punkty zostały dopisane do konta APN Hattrick, który przewodzi w drugoligowej stawce. Za tydzień konfrontacja z Juniorem II Białystok. Spotkanie odbędzie się 26 października o godzinie 11.30 na boisku ZSM “Mechaniak” – Broniewskiego 14.

APN Hattrick – Narew Choroszcz 2:1
Bramki: Kiersnowski, Wyszkowski – Aneszko

Wyniki i tabela: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33100.html?round=7

Trampkarz C1 / 2006 i młodsi

Strzelaninę przy Sokólskiej urządzili sobie nasi Trampkarze. W meczu 7. kolejki team “Strzelby” pokonał Włókniarz Białystok 11:1.

–  Cieszy wynik, ale jeszcze bardziej cieszą akcje, po których padały bramki. Zrealizowaliśmy założony plan, czyli utrzymywanie się przy piłce. Kolejny dobry mecz pod względem taktycznym – powiedział Marcin Strzeliński, trener APN Hattrick.

Włókniarz Białystok – APN Hattrick 1:11
Bramki: ? – Łupiński x6, Zolnik, Kiersnowski, Sańko, Szulżuk, Czaban
Skład: Garbowski – Dunaj, Kazuczyk, Zajkowski, Wawiernia (41′ Czaban), Karpiński (65′ Chomaniuk), Kiersnowski (41′ Gierej), Bartoszuk (41′ Zolnik), Szulżuk, Łupiński (50′ Borys), Sańko.

Wyniki i tabela: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,32707.html?round=8

R-gol Junior Liga / 2010-2011

– Cieszę się bardzo, że taka liga powstała. Jest to szansa dla chłopców, którzy na co dzień nie występują w rozgrywkach ligowych PZPN lub po prostu grają w nich mniej. Naszym celem jest ogrywanie kolejnych zawodników i dzięki takim inicjatywom to się udaje. Mało tego, jestem przekonany, że wielu z tych młodych piłkarzy poprzez udział w takich spotkaniach nabierze większej pewności siebie. Ja wierzę w każdego z nich! – skomentował po meczu w Łomży Błażej Okuła, APN Hattrick.

MŁKS Łomża – APN Hattrick 7:10 (grano 4 x 15 min.)
Bramki: ? – Chodnicki x3, Tokarewicz x2, Misiejczuk x2, Pruszyński x2, Kasperowicz
Zawodnik meczu: Paweł Pruszyński (APN Hattrick Białystok)