Orlik: Petrus Cup za nami

W sobotę (8.12) w Łapach mogliśmy zobaczyć naszych Orlików. Zespół prowadzony przez Marcina Firańczyka i Marka Woroneckiego rozegrał 5 spotkań. Niestety Tygrysy nie zdołały wygrać wczoraj żadnego spotkania, ale zaangażowania nikt naszym chłopcom nie może odmówić.

Rewelacyjnie oglądało się mecze w wykonaniu naszych chłopców. Zaangażowanie i determinacja z jaką walczyli o każdą piłkę była na najwyższym poziomie. Brawo tygrysy.” – Kondziu El.

Z tego miejsca dziękujemy drużynie Petrus Łapy za możliwość wzięcia udziału w turnieju, a rodzicom za wsparcie dla naszych zawodników.

Żak: Brawo Tygrysy! Udane zawody w Wysokim Mazowiecku

Bardzo dobrze na turnieju w Wysokim Mazowiecku spisali się nasi Żacy. Chłopcy z rocznika 2010 próbowali swoich sił w rywalizacji z kolegami z rocznika 2009 i… wyglądało to naprawdę przyzwoicie. Do pierwszej czwórki naszym “maluchom” zabrakło jednego zwycięstwa. Oczywiście nie wynik był tu najważniejsza, a możliwość gry ze starszymi kolegami. Brawo za postawę! Ostatecznie nasz team w stawce 10 ekip uplasował się na 7 pozycji.

Mega dumni jesteśmy chłopaki na medal. A poza boiskiem mocno widać przyjaźń wszystkich chłopców jeden za wszystkich wszyscy za jednego” – Joanna Tybo

Dziękujemy  MKS Ruch Wys. Maz. za możliwość udziału w zawodach i przepyszne smakołyki.