TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRNATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ARTURA KOSICKIEGO.

Partner Strategiczny Turnieju: Województwo Podlaskie.

Dnia 16 i 17 września 2023 roku, odbył się Turniej Piłkarski połączony z piknikiem i oficjalnym otwarciem boiska w Klepaczach, które na co dzień użytkuje Stowarzyszenie Hattrick, w którym to szkoli się blisko 400 dzieci. Przez blisko dwa dni, na pięknej murawie oprócz rywalizacji czysto sportowej, gdzie nie było wyników, mogliśmy oglądać z podziwem młodych piłkarzy, którzy znakomicie radzili sobie w Turnieju.

W pierwszym dniu (16.09.2023) na boisku zjawili się młodzi piłkarze, na których czekały nagrody i medale oraz korzystanie z atrakcji takich jak np. dmuchańce, czy też konkursy. W zawodach wzięło udział blisko 200 zawodników, którzy niesieni duchem sportowej rywalizacji oraz dopingiem rodziców z uśmiechem na twarzy zakończyli zmagania sportowe.

W drugim dniu, tj. 17 września 2023 roku nastąpiło oficjalne otwarcie boiska, na którym zjawił się między innymi Pan Henryk Dębowski oraz radny Klepacz – Piotr Dojlida. W trakcie pikniku przez cały event na boisku w Klepaczach pojawiło się ok 2 tys osób.

Wszyscy, którzy odwiedzili Nasz obiekt mogli korzystać z atrakcji jakie tego dnia towarzyszyły piknikowi, a mało tego nie zabrakło wielu konkursów. Jednym z nich był bieg z udziałem najmłodszych dzieci, a zaszczytnego startu w tych zawodach spełnił wspomniany wcześniej gość – Pan Henryk Dębowski, który pojawił się w imieniu Pana Marszałka Województwa Podlaskiego – Artura Kosickiego.

W trakcie wydarzenia miały miejsce takie atrakcje i konkursy jak:

Dmuchańce, malowane i twarzy, naklejane tatuaże

– Oficjalne otwarcie – 12.00

– Catering wraz z lodami i napojami

– Testy sprawnościowe z wykwalifikowanymi trenerami z licencją UEFA B

– Testy na fotokomórkach – biegi krótki 5m oraz 30m jak i biegi wahadłowe

– Trening pokazowy oraz trening otwarty

– Trening bramkarski

– Biegi przełajowe dla dzieci, godzina 12.30 i dla dorosłych 13.30 w Lesie Turczyńskim oraz na boisku

– Turniej piłkarski i mini gry w trakcie eventu

Turniej 1 vs 1 oraz 2 vs. w

– Bramka celnościowa

Za całość wydarzenia odpowiedzialni byli Panowie wiceprezesi Stowarzyszenia Hattrick – Marek Grzegorz Woronecki oraz Błażej Okuła. O wszystkich wydarzeniach informowaliśmy na portalach społecznościowych – Facebook oraz Instagram przeprowadzając zapowiedzi jak i relacje z imprez w postaci rolek oraz zdjęć, które zostały udokumentowane na wyżej wymienionych portalach – facebook.com/apnhattrick oraz instagram.com/apnhattrick.

W trakcie tych dwóch dni nie doszło do sytuacji spornych, a piknik jak i turniej przebiegał w zdrowej atmosferze zgodnie z zasadami fair play.

Warto zaznaczyć, że Stowarzyszenie dzięki wsparciu z Województwa Podlaskiego na czele z Panem Arturem Kosickim zostało wsparte kwotą blisko 30 tys. zł.