Już o 8 rano sparing z Akademią Techniki 2009 rozegrali nasi Orlicy.

– Zakończyliśmy pewien etap „sprawdzający”. Ostatnie kilkanaście dni to wiele sparingów, które też dały doskonały podgląd na całą kadrę. Widać było kto i jak się angażuje. Oczywiście meczy będzie wciąż wiele tak, by wszyscy się rozwijali i przede wszystkim mieli okazję do tego, by zaprezentować swoje umiejętności, ale czekają nas małe zmiany tak żeby „nikt nie ucierpiał”.  W poniedziałek gramy dwumecz z Juniorem, który pod względem ilości zawodników będzie wyglądał już inaczej – skwitował coach APN Hattrick, Błażej Okuła.

Skład APN Hattrick: Gielniewski, Nojszewski, Stańczuk – Adamski D., Adamski Sz., Zajkowski, Kamiński, Ignatowski, Gromacki, Saczawa, Tyborowski, Tomaszuk, Mancewicz, Leszewicz, Rożko, Dubowski.

Kolejny sparing rozegrali także chłopcy z rocznika 2011.

– Powiem krótko – jestem bardzo zadowolony z tego co zaprezentowała dziś drużyna! Za tydzień mecz w Warszawie i jestem do niego nastawiony mocno optymistycznie – powiedział Błażej Okuła.

W meczu w Mońkach wystąpili: Konopacki – Spisak, Wyszkowski, Połóg, Rafałowski, Żuk, Sudoł, Waluk, Adamski D., Żałobiński, Kiersnowski.

mecz 2