Akademia Piłki Nożnej Hattrick

W Akademii Piłki Nożnej Hattrick już od samego początku stawiamy na jakość szkolenia, a wyznacznikiem tego będzie postęp jaki zrobi zawodnik, a nie wynik jaki osiągnie drużyna.

System szkolenia Soccer Skills PRO pozwala trenerom APN HATTRICK zindywidualizować proces szkolenia tak, aby każdy zawodnik niezależnie od poziomu, systematycznie podnosił swoje umiejętności.

Ponadto szkolenie w APN HATTRICK to pasja i radość dziecka + wsparcie i zaangażowanie rodziców + wiedza i doświadczenie trenerów. Całość pozwoli rozwijać się dzieciom, a rodzicom czerpać radość z tego rozwoju.

Zawodnik APN Hattrick

SYSTEM SZKOLENIA

Nasza Akademia korzystać będzie z dwóch systemów szkolenia. Pierwszym systemem, dla dzieci w wieku 3-5 lata będzie program KINDER COACH opracowanych przez wykwalifikowanych trenerów mających styczność na co dzień z taką grupą dzieci. Drugim systemem szkolenia będzie dobrze znany nie tylko już w Polsce system SOCCER SKILLS PRO opracowany przez trenerów Polski, Niemiec, Hiszpanii oraz Włoch.

Czym jest Soccer Skills PRO?

From passion to perfection…
Polish Soccer Skills to projekt społeczny którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.

Polish Soccer Skills to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów. Projekt realizowany jest w oparciu o system Soccer Skills PRO.

Filozofia systemu

W grze w piłkę nożna wyróżniamy 4 fazy gry, takie jak atakowanie, bronienie, przejście z ataku do obrony oraz przejście z obrony do ataku. Ich właściwe zdefiniowanie pozwala nam na zastosowanie optymalnych środków treningowych służących podnoszeniu umiejętności zawodników.

Soccer Skills PRO TEAM to narzędzie, które pomaga prowadzić spójne szkolenie na wszystkich etapach wiekowych w Klubie Partnerskim. Trenerzy realizując wytyczne w zakresie techniki, taktyki, motoryki i sfery mentalnej, korzystają ze szczegółowej planifikacji zawierającej konkretne wskazówki metodyczne.

System zawiera nie tylko bogatą bazę ćwiczeń przypisanych do konkretnych celów, możliwość opisywania umiejętności zawodników  w wielu wymiarach, oceny potencjału zawodników, ale także wiele administracyjnych funkcji potrzebnych trenerom w codziennej pracy w klubie.

Kinder Coach

To zajęcia sportowe z akcentem piłki nożnej . Zajęcia są kierowane zarówno do chłopców jak i dziewczynek ze względu na dużą różnorodność i wszechstronność zajęć. Głównym celem zajęć jest wspieranie przez piłkę nożną wszystkich aspektów fizycznego i psychicznego rozwoju dziecka.

Zajęcia sportowe to doskonała forma odskoczni od standardowego programu przedszkolnego, znakomicie urozmaicają dziecku długi czas jaki spędza codziennie w przedszkolu, ponadto każde zajęcia to nowo poznany element w tematyce piłkarskiej i szeroko pojętej kultury fizycznej (umiejętności dryblingu, podawania i kontrolowania piłki).

Co ważne przy pomocy specjalnie zaprojektowanych piłek i przyrządów w jeszcze bardziej ciekawszy sposób dziecko nabywa wielu zdolności fizycznych jak na przykład koordynacja, równowaga i zręczność. Zajęcia prowadzone przez Kinder Coach są zaprojektowane pod kątem rozwijania pozytywnych cech osobowości dziecka przez wspieranie poczucia jego własnej wartości i pewności siebie, a każde ćwiczenia mają na celu rozwój zdolności ruchowej, ale skupiają się głównie na dobrej zabawie.

Zajęcia sportowe są idealnym wprowadzeniem i przygotowaniem naszych dzieci do wejścia w kolejny bardzo ważny etap jakim jest szkoła i zachęceniem do dalszego korzystania z lekcji wychowania fizycznego w edukacji szkolnej.

soccer skills pro logo
Kinder coach dziecięcy trener

Opinie naszych podopiecznych