We wtorkowe popołudnie sparing z Juniorem Białystok rozegrali chłopcy z rocznika 2011.

– W tym spotkaniu sprawdziliśmy wielu zawodników. Część z nich wypadła dobrze, a część poniżej oczekiwań, ale się nie załamujemy z tego – ja w tych chłopaków wierzę i też wiem na co ich stać! Po meczu rozmawialiśmy, chłopcy sami wiedzieli co było nie tak – i to jest mocno pocieszające. Poza tym to świetna grupa, która lubi trenować i przede wszystkich chce „pracować”. W lutym to my byliśmy górą dziś wygrał Junior. Jeśli chodzi o sam mecz to dobrze zagraliśmy tylko przez pierwsze 20 minut, później to rywale dyktowali warunki grając ciekawy futbol, ostatecznie wysoko wygrywając cały mecz. Z tego miejsca bardzo dziękuje trenerom Juniora za możliwość rozegrania gry kontrolnej – powiedział tuż po meczu, trener APN Hattrick, Błażej Okuła.

Jakie plany na najbliższe dni? 

– W środę (17.06) w ramach treningu część zawodników rozegra mecz kontrolny z Narwią Choroszcz, z kolei już w sobotę (20.06) zmierzymy się z Promieniem Mońki – dodał Okuła.

Warto zaznaczyć, że w naszej drużynie wystąpiła dwójka zawodników Piasta Białystok – Kuba Sudoł i Filip Żuk. Obaj zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W meczu z Juniorem zagrali: Grabowski, Konopacki – Kiersnowski, Waluk, Wyszkowski, Sudoł, Żuk, Żałobiński, Słomiński, Adamski, Połóg, Falkowski, Spisak.