Zarówno w piątek jak i sobotę nasi zawodnicy nie próżnowali. Co i gdzie było grane? Poniżej mała ściąga.

Piątek  (6.03)

W piątek mecz kontrolny z kolegami z drużyny Akademii Malucha rozegrał rocznik 2011. Nasza młodzież spisała się bardzo dobrze.

– Staramy się by grania było jak najwięcej. W piątek rozegraliśmy bardzo dobry mecz sparingowy z Akademią Malucha, w którym padło mnóstwo bramek, a co najważniejsze chłopcy czerpali radość z gry. Kilku z nich wystąpiło również w grach kontrolnych w sobotę w stolicy – podsumował trener Błażej Okuła.

Skład APN Hattrick: Konopacki – Waluk, Kiersnowski, Adamski D, Suwała, Słomiński, Żałobiński, Gryc, Szerenos.

Sobota (7.03)

Sobota była dniem bardzo aktywnym. Na turnieju Winter Cup i w Warszawie grali Orlicy, natomiast przy Elewatorskiej z AP Jagiellonią sparingowe mecze rozgrywał Żak.

– Część zawodników gra na turnieju halowym w Suwałkach, a cześć mogliśmy zobaczyć w Warszawie. Fajnie, że mamy takie możliwości rozgrywania tak wielu spotkań, gdyż każde z pewnością zaprocentuje – widać to po tych chłopakach. Dalej się tego trzymam i dążę do tego by „tygrysków” grało jak najwięcej – powiedział trener Błażej.

Sobotnie mecze Orlików

Winter Cup: 

Akademia Piłkarska Talent Białystok – APN Hattrick 4:4
Akademia Piłkarska Wigry Suwałki B – APN Hattrick 0:6
Żalgiris Wilno – APN Hattrick 5:5
Mazuria Giżycko – APN Hattrick 4:8

Skład APN Hattrick: Stańczuk, Rożko, Saczawa, Kamiński, Zajkowski, Magnuszewski, Ignatowski, Suwała.

relacja live z turnieju: https://www.facebook.com/340386216050630/videos/197086444900451/

Sparingi:

Irzyk Warszawa – APN Hattrick 3:1

Naprzód Stare Babice – APN Hattrick 6:1

Skład APN Hattrick: Kiersnowski, Adamski Sz., Adamski D., Skubis, Waluk, Mancewicz, Żałobiński, Siwicki, Słomiński, Łuczak, Misiejczuk, Kasperowicz, Rafałowski, Krzysiak.

Na kompleksie Akademii Jagiellonii przy ulicy Elewatorskiej wystąpiły dwa zespoły Żaka.

– Przede wszystkim dziękuję za zaproszenie – możliwość grania pod balonem była czymś niesamowitym. Sparing bardzo pożyteczny, uświadomił nas w tym że jeszcze dużo pracy przed nami – powiedział tuż po meczu z „Jagą”, trene APN Hattrick Kuba Boguszewski.

Skład APN Hattrick: Szymczuk, Wasilewski, Kłoczko, Osipiuk, Tołwiński, Bukrym, Górski, Sołtyszewski, Wiszniewski, Łuckiewicz, Karwowski, Gwara, Szymański, Bukowski, Zabłocki, Kondrat.