W dniu wczorajszym (25.06) swój mecz kontrolny w Zambrowie rozegrali Orlicy. Chłopcy z rocznika 2010/2011 grali w formule 9 vs. 9.

– Cała grupa, która wystąpiła w sparingu z Olimpią pokazała się z bardzo dobrej strony. Oczywiście jest jeszcze wiele mankamentów, ale w „dziewiątkach” gramy dopiero trzeci raz, a pierwszy raz z kolegami ze swojego rocznika. Tworzyliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, zachowując zerowe konto z tyłu. Teraz najbliższy mecz rozegramy w sobotę w Warszawie, gdzie skonfrontujemy się z Deltą w systemie 7 vs. 7. Z kolei w pierwszym tygodniu lipca zmierzymy się w dwumeczu z Juniorem, być może z Jagiellonią, a także powtórzymy wyjazd do Choroszczy – tak by grali wszyscy – skomentował trener APN Hattrcik, Błażej Okuła.

Mecz w Zambrowie zakończył się wysokim zwycięstwem Tygrysów. Bramki dla APN zdobyli: Kamiński x2, Dubowski x2, Magnuszewski, Gromacki, Lewocz.

Skład APN Hattrick:  Stańczuk, Gielniewski – Ignatowski, Saczawa, Adamski D., Rożko, Leszewicz, Tyborowski, Gromacki, Kamiński, Lewocz, Dubowski, Zajkowski, Tomaszuk, Magnuszewski, Słomiński

Warto nadmienić, że w naszej ekipie wystąpiła dwójka graczy Promienia Mońki – Sebastian Lewocz oraz Szymon Magnuszewski. Obaj zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.