W dniu wczorajszym nasi „Orlicy” rozegrali mecz sparingowy w Łapach. Podopieczni trenera Błażeja Okuły zmierzyli ze starszymi kolegami (rocznik 2008/2009) z drużyny Petrusa.

– Zawodnicy Leszka Piwko, trenera zespołu z Łap grają już dwa lata w „dzięwiątkach” i to było widać. My dopiero się uczymy i mało jest drużyn z naszego rocznika, które chcą tak grać. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków. Nie przestraszyli się rywali, próbowaliśmy grać piłką i co najważniejsze nie było „lagi”. Z tego miejsca dziękuję drużynie z Łap za możliwość rozegrania gry kontrolnej – podsumował trener naszych Tygrysów.

Już w sobotę (20.06) Orliki zmierzą znowu z chłopcami starszymi – zespołem Akademii Techniki. Rocznik 2011 zagra w Mońkach. W poniedziałek na boisku Mechaniak zagrają na dwa zespoły z lokalnym rywalem – AP Junior Białystok (rocznik 2010), a w środę z Olimpią Zambrów (rocznik 2010). W sobotę 27.06 odbędzie się sparing z Deltą Warszawa, w stolicy zobaczymy chłopców z rocznika 2010 i 2011 oraz 2006 i 2007. Przy ulicy Jeziornej odbędzie się czwórmecz.

W czwartkowy wieczór The Tigers ulegli Petrusowi 7:4. Bramki dla APN: Kamiński x2, Dubowski x2

Skład APN Hattrick Białystok: Nojszewski, Gielniewski – Adamski Sz., Ignatowski, Adamski D., Rożko, Zajkowski, Tomaszuk, Kamiński, Dubowski, Gromacki, Leszewicz, Tyborowski