W środę mecz kontrolny z Akademią Piłkarską Talent rozegrał rocznik 2006/2007. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.

– Oglądając nasze ostatnie sparingi kibice nie mogli narzekać na nudę. Zarówno w Warszawie w meczu z Deltą jak i w Białymstoku w konfrontacji z Talentem padł grad bramek. Po wysokiej porażce i cennej lekcji futbolu z kolegami ze stolicy wyciągnęliśmy wnioski i zagraliśmy bardzo dobry mecz. Tym razem, to my odnieśliśmy wysokie zwycięstwo. Co prawda nie ma co popadać w hurraoptymizm, bo jesteśmy dopiero na początku drogi po przemeblowaniu zespołu, ale zaangażowanie i sposób rozgrywania akcji bardzo mnie cieszy – skomentował trener APN Hattrick, rocznika 2006/2007, Marcin Strzeliński.

APN Hattrick – Talent Białystok 10:3 Bramki dla APN Hattrick: Sawicki x2, Szulżuk x2, Woronecki x2, Woźniel x2, Dunaj, Zolnik.

Skład APN Hattrick: Małyszko – Woźniel, Zajkowski, Nowicki, Fajfer – Dunaj, Dowgiało, Sańko, Woronecki, Szulżuk – Sawicki. Na zmiany wchodzili: Malawko, Kazuczyk, Piesiecki, Gierej, Karpiński, Borys, Zolnik.