Regulamin uczestnictwa w zajęciach APN Hattrick w pierwszym tygodniu w miesiącu Maj:
1. Zajęcia w pierwszym tygodniu prowadzone będą w grupach 6 osobowych. W treningu mogą brać udział zawodnicy wyłącznie zgłoszeni przez rodziców do grup treningowych (grupy dostępne u trenerów). Rodzice zawodnika nie wpisanego na listę treningową powinni przed przyjściem na zajęcia skontaktować się z trenerem prowadzącym
2. Na trening przychodzimy ok. 5-10 min przed zajęciami, nie wcześniej i zachowujemy bezpieczne odległości.
3. Zawodnicy na zajęcia będą wchodzić oznaczonym wejściem, a wychodzić również oznaczonym wyjściem, po treningu powinni udać się bezpośrednio do domu.
4. Zajęcia trwać będą ok 45min – 60 min, w przypadku dalszego „odmrażania sportu” czas zajęć ulegnie zmianie (w zależności od roczników)
5. W czasie treningu rodzice nie mogą przebywać na boisku i proszeni są, żeby w oczekiwaniu na koniec zajęć przebywając poza boiskiem zachowali bezpieczne odległości między sobą, nie grupując się. W czasie zajęć zawodnik jest pod opieką trenera, rodzic ma prawo się oddalić. Zawodnik do lat 13 roku życia przyprowadzany i odprowadzany jest pod opieką rodzica.
6. Przed i po zajęciach należy dezynfekować ręce własnym płynem dezynfekującym, płyn będzie również dostępny u trenerów. Sprzęt do ćwiczeń będzie na bieżąco dezynfekowany.
7. Przed i po zajęciach nie będzie dostępna szatnia, zawodnik na zajęcia musi przyjechać już przebrany w strój sportowy.
8. Zajęcia będą przeprowadzane bez względu na pogodę na powietrzu, w razie przewidywanej nieobecności zawodnika na danym treningu rodzic piłkarza ma obowiązek poinformować wcześniej o tym trenera. W razie rezygnacji z uczestnictwa zawodnika w zajęciach rodzic ma obowiązek powiadomienia trenera prowadzącego o w/w decyzji najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca.
9. Miejsce, termin i godziny zajęć są ważne do odwołania i z przyczyn niezależnych od klubu mogą ulec zmianie. O ewentualnych zmianach będziemy informować sms-em, na stronie internetowej oraz na kanałach social media. W związku z tym w przypadku zmiany nr tel. rodzica prosimy o informację uaktualniającą.
10. W zajęciach mogą brać udział zawodnicy zdrowi nie objęci kwarantanną.
11. Wszelkie inne informacje można otrzymać u trenera Błażeja Okuła tel. 509 165 350, kontakt@apmhattrick.pl.

Ilość zajęć:
Rocznik 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 – trzy treningi (dwa na powietrzu plus jeden online)

Rocznik 2012, 2013 – dwa treningi na powietrzu

Rocznik 2014, 2015, 2016 – dwa treningi (jeden na powietrzu plus jeden online)