W najbliższy weekend (12-13.02.2022) odbędą się finały wojewódzkie turnieju o Puchar Podl. ZPN. Zarówno w roczniku 2010 jak i 2011 zobaczymy nasze zespoły. Niewątpliwie jest to historyczna chwila, gdyż jeszcze nigdy w Turnieju Pucharu Prezesa nie mieliśmy dwóch team’ów!
– Mimo, że tygrysie zespoły nie trenują na hali… udało się! Po awansie do finałów rocznika 2011, tą samą drogą poszli i starsi koledzy – 2010. W Finałach Wojewódzkich – w dwóch kategoriach wiekowych, które zaplanowane są na ten weekend zobaczymy więc dwa nasze zespoły. To fantastyczny moment dla Nas trenerów jak i dla chłopaków, którzy wykonują kawał dobrej roboty. Turniej traktujemy jako fajny “dodatek” do naszych przygotowań – powiedział trener Błażej.
Pierwsi na boisku pojawią się młodsi chłopcy.
– Podsumowując eliminacje w kilku słowach to brawa dla chłopaków, którzy pokazali się z dobrej strony na hali wygrywając wszystkie mecze, a przy tym tracąc tylko 3 bramki, duży plus za zaangażowanie i konsekwencje w grze od pierwszego do ostatniego meczu , finalnie zrealizowaliśmy cel, którym było wyjście z grupy i z optymizmem patrzymy na sobotni finał, który czeka już Nas w ten weekend – dodał trener Jakub Gierasimczuk.

TURNIEJ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI!

RELACJA LIVE Z WYDARZENIA NA KANALE YOUTUBE PODLASKIEGO ZPN

U11 (2011)

Data: 12.02.2022

Miejsce: SP 8 w Białymstoku

Godzina: 9:00

Uczestnicy: Orzeł Siemiatycze, Olimpia Zambrów, MŁKS Łomża, AP Junior Białystok, AP Jagiellonia Białystok, APN Hattrick Białystok

U12 (2010)

Data: 13.02.2022

Miejsce: SP 8 w Białymstoku

Godzina: 9:00

Uczestnicy: AP Wigry Suwałki, MKS Pogoń Łapy, AP Junior Białystok, AP Jagiellonia Białystok, APN Hattrick Białystok