W dniu wczorajszym rozegraliśmy kilka wartościowych gier kontrolnych z bardzo wymagającymi rywalami. Jak wypadły nasze Tygryski? Po kolei.

Rocznik 2006/2007

Podopieczni Marcina Strzelińskiego udali się na mecz do Augustowa. Przeciwnikami naszej drużyny była tamtejsza Sparta. Widać, że zimowa aura dała się również we znaki obu drużynom gdyż padł hokejowy wynik. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 7:5 na korzyść „The Tigers”

Rocznik 2010/2011

W stolicy mogliśmy oglądać Orlików. Białostocka ekipa w trójmeczu, w systemie 9×9 mierzyła się z Polonią Warszawa oraz Motorem Lublin. Tygrysy rozgrały cztery spotkania, z których to 3 zakończyły się zwycięstwem, a w jednym padł remis.

Polonia Warszawa – APN Hattrick 0:2

Motor Lublin – APN Hattrick 1:3

Polonia Warszawa – APN Hattrick 0:1

Motor Lublin – APN Hattrick 1:1


Nie tylko Warszawa. Do Augustowa wybrali się również młodsi koledzy. Z pojedynku ze Spartą Augustów zwycięsko wyszli nasi zawodnicy. Tak jak i w przypadku starszych kolegów – Trampkarzy – tak i tu padł iście hokejowy wynik.

Rocznik 2012/2013

W Warszawie na zawodach organizowanych przez naszego partnera Delta Warszawa – Delta Cup na tle kolegów z innych regionów Polski sprawdzili się Żacy. Grając w systemie 6+1 młodzi zawodnicy odnieśli jedno zwycięstwo, zanotowali trzy porażki oraz raz podzielili się punktami z boiskowymi rywalami.

Kosa Konstancin – APN Hattrick 1:0

KS Ursynów – APN Hattrick 1:0

Polonez Warszawa – APN Hattrick 0:0

Junior II Białystok – APN Hattrick 1:1

APN Hattrick – TS Falenica 5:0

APN Hattrick – Ursus II Warszawa 0:2