To był bardzo dobry weekend w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych. Wszystkie tygrysie team’y w punktowanych rozgrywkach odniosły ważne zwycięstwa. Ale po kolei…

Junior B1 / 2006 i młodsi

Pokazali Tygrysi pazur! Nasi zawodnicy pokonali w wyjazdowym meczu drużynę Orła Kolno 2:1. Warto nadmienić, że juniorzy grali w dziesiątkę już od 30 minuty. Mimo braku jednego gracza to jednak APN Hattrick wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. W najbliższej kolejce #BiałostockieTygrysy zagrają z AP Talent Białystok.

Wyniki i tabelahttps://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46289.html#

Młodzik D1 / 2010 i młodsi

Przekonywujące zwycięstwo w Grajewie odnieśli Młodzicy. Na pięknej murawie w Grajewie “the tigers” wysoko pokonali tamtejszy zespół Warmii. W nadchodzący weekend APN Hattrick rozegra dwumecz z Jagiellonią (sparing) natomiast kolejne spotkanie ligowe zaplanowane jest na sobotę (21.05), wówczas zmierzymy się z MŁKS Łomża.

Wyniki i tabelahttps://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46576.html#

Młodzik D2 / 2010 i młodsi

Niczym rozpędzona lokomotywa pędzą nasi Młodzicy D2. W sobotnie popołudnie “tygryski” zwyciężyły z AP Elite Łomża. Nasz team zajmuje 1. miejsce w ligowej tabeli, a w najbliższy weekend zmierzy się w meczu wyjazdowym z drużyną – Perspektywa Łomża.

Wyniki i tabela – https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46598.html

Orlik E1 / 2011 i młodsi

W spotkaniu sparingowym rozegranym w sobotni poranek chłopcy z rocznika 2011 rozegrali grę kontrolną z ekipą Juniora. W meczu padło mnóstwo bramek, a gra naszego zespołu dała wiele powodów do radości. Oby tak dalej!

W pozostałych rozgrywkach Żak F1 i F2 oraz Orlik E2 – klasyfikacje nie są prowadzone. Zespoły, które w poprzedni weekend reprezentowały APN Hattrick, pokazały się z pozytywnej strony.