Do grona naszych partnerów dołączyła firma Biofarm! Biofarm Sp. z o.o, o której mowa wspierać Nas będzie przynajmniej przez najbliższy rok!

– Z tego miejsca bardzo dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że pierwszy rok będzie tylko wstępnym etapem do naszej wspólnej, owocnej współpracy. Wraz z naszym nowym partnerem mamy przewidzianych kilka ciekawych inicjatyw, o których poinformujemy już niebawem. Ponadto przy inwestycjach, które Nas czekają każda pomoc jest nieodzowna – powiedział Błażej Okuła, APN Hattrick Białystok.

Kilka słów o firmie Biofarm

 

Człowiek jest w centrum naszych starań, a jego zdrowie priorytetem. Z tą misją każdego dnia Biofarm tworzy doskonałe produkty, ponieważ zależy im na tym, aby ludzie byli zdrowi, szczęśliwi i mogli się realizować.

Biofarm Sp. z o.o. jest rodzinną, poznańską firmą farmaceutyczną, która od ponad 30 lat dba o zdrowie pacjentów. Portfolio firmy obejmuje ponad 180 zarejestrowanych produktów, które są dostępne w kraju oraz poza granicami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie odważne myślenie tamtejszych pracowników –  zespołu, który w trosce o ludzkie zdrowie poszukuje nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych.

Marki Biofarm odpowiadają na najpilniejsze potrzeby zdrowotne i wspierają pacjentów w leczeniu chorób. Produkty firmy polecają lekarze oraz farmaceuci. Wiedzą, że Biofarm zapewnia jakość na każdym etapie rozwoju i produkcji.

Zatrudniany zespół składający się ze specjalistów oraz ekspertów, którzy codziennie realizują misję firmową. Napędza ich pasja, ponieważ przyświeca im jeden cel – wspieranie zdrowia pacjentów.

Więcej o firmie na stronie internetowej www.biofarm.pl

Firma Biofarm wspiera wiele klubów sportowych. Cieszymy się, że dołączyliśmy do tego zacnego grona!

Warto podkreślić, że dotychczas zaufali nam: Fire and Gas (sponsor złoty), ReaTape (sponsor srebrny) oraz partnerzy DrTusz, Decathlon Białystok, IT44, Kompas Bus, Sopel.