Bardzo intensywnie zaczął się początek roku w naszej Akademii.

2006/2007

Już dwa spotkania kontrolne z Talentem oraz grę wewnętrzną rozegrali nasi “starszacy”. Team juniorów trenuje bardzo solidnie, a frekwencja na treningach jest bardzo zadowalająca. W najbliższym czasie “the tigers” czekają mecze kontrolne nie tylko z zespołami juniorskimi, ale seniorskimi (w trakcie potwierdzenia).

W drużynie też doszło do sporych zmian, ale o tym poinformujemy w kolejnym wpisie.

2009/2010/2011

Liczna grupa Młodzików weszła w nowy rok z przytupem. Zarówno I i II zespół jak i grupa trzecia trenuje bardzo solidnie. #BiałostockieTygrysy rozegrały kilka gier kontrolnych z takimi zespołami jak: Junior Białystok I i II, MOSP Białystok, Talent Białystok I i II. Ponadto na turnieju “pod balonem” rozgrywanym 9 stycznia rocznik 2011 rozegrał 6 cennych spotkań nie schodząc z boiska pokonanym. Już niedługo zobaczymy również nasz zespół w finałach wojewódzkich o Puchar Prezesa PZPN – w turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Grajewie uzyskaliśmy awans do elitarnego grona drużyn z Podlasia. W ekipie doszło też do małych roszad w sztabie szkoleniowym, o czym również poinformujemy w kolejnym wpisie.

– Podsumowując eliminacje w kilku słowach to brawa dla chłopaków którzy pokazali się z dobrej strony na hali wygrywając wszystkie mecze, a przy tym tracąc tylko 3 bramki, duży plus za zaangażowanie i konsekwencje w grze od pierwszego do ostatniego meczu , finalnie zrealizowaliśmy cel którym było wyjście z grupy i z optymizmem patrzymy na kolejny etap – powiedział po meczach eliminacyjnych Kuba Gierasimczuk, trener rocznika 2011.

2012/2013

Od rozegrania gry kontrolnej z ekipą 2009/2011 grupa trzecia oraz turnieju na Elewatorskiej zmagania w nowym roku rozpoczęli podopieczni Maćka Danilczuka. Zespół 2012 i 2013 zaprezentował się z bardzo dobrej strony podczas Festiwalu Gier. Młodzi zawodnicy pilnie i dzielnie stawiają się na treningach przez co założenia na najbliższe tygodnie realizowane są zgodnie z planem. W najbliższą niedzielę Orliki zagrają mecz towarzyski z Jagiellonią Białystok.

2014/2015

Od Festiwalu Gier oraz dwumeczu z Talentem rok 2022 zaczął nasz Żak. Jak wypadły Tygryski?

– Podsumowując Nasze wszystkie mecze jestem zadowolony z postawy i formy jaką prezentowały Nasze obie drużyny. Założenia, które przedstawiliśmy sobie przed meczami zostały zrealizowane w 100% i widać było dużą przewagę na tle innych zespołów. Drużyna zapracowała sobie na solidną pochwałę. Mnie jako Trenera cieszy fakt, że moi zawodnicy potrafią wykorzystać to co robimy na treningu… w meczu. Cały czas czujemy głód piłki i jesteśmy zdeterminowani do dalszego rozwoju – powiedział trener APN Hattrick, Rafał Kasperowicz.

2016 i młodsi

A naszym maluszkom nie schodzi uśmiech twarzy. Młodzi piłkarze czekają na swoje mecze oraz turnieje, które już niebawem zagoszczą w ich terminarzu.

2017/2018

Najmłodsi trenują raz w tygodniu (każda sobota, 10.00) ,a  nabór no grupy trwa cały rok. My już teraz zapraszamy serdecznie na zajęcia do najmłodszej grupy Akademii Piłki Nożnej Hattrick.