W minioną niedzielę (13.12) w turniejach halowych udział brali chłopcy z rocznika 2013 oraz 2014/2015. Nasza młodzież dzielnie radziła sobie w Sokółce oraz w Białymstoku. Z kim na parkietach spotkały się “tygryski”? Zapraszamy do małej lektury, w której to zaczniemy od młodszych.

Rocznik 2014 i młodsi

Podopieczni Marioli Strzelińskiej udali się do Sokółki. Pełni entuzjazmu oraz coraz wyższych kwalifikacji piłkarskich młodzi zawodnicy świetnie radzili sobie podczas niedzielnych zmagań. Białostockie tygrysy rozegrały aż 8 spotkań! Ogrom minut spędzonych na boisku dał mnóstwo radości nie tylko chłopcom, ale i trenerom, gdyż to w jaki sposób, a także z jakim zaangażowaniem do konfrontacji z kolegami z innych drużyn podchodzili zawodnicy APN Hattrick było naprawdę miłym zaskoczeniem. Tego dnia w turnieju udział wzięły: Salos Ełk, MKS Pogoń Łapy, Akademia Malucha, FAP Wigry Suwałki, AS Falcon Sokółka.

W najbliższą niedzielę (20.12) znowu czekają nas nie lada emocje. Nasza drużyna wystąpi na turnieju w Białymstoku. Oprócz „The Tigers” zagrają: gospodarz AP Talent, Top 54 Biała Podlaska, Rudnia Zabłudów, Akademia Malucha, Wigry Suwałki, Pasja Hajnówka oraz Rona Ełk.

Rocznik 2013

Nieco starsi koledzy uczestniczyli w wydarzeniu, które odbyło się w Białymstoku. Dowodzona tego dnia przez trenerów Marka Woroneckiego i Marcina Strzelińskiego nasza drużyna zaliczyła niesamowitą ilość rozegranych minut! Nasze żaczki podczas całego turnieju rozegrały aż 9 spotkań z takimi zespołami jak: AP Talent, Rona Ełk, AP TOP 54 Biała Podlaska, Akademia Malucha, Champions Białystok, Pasja Hajnówka oraz Rudnia Zabłudów. Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnej postawy! C’mon Tigers. W najbliższą niedzielę Żaki – 2012 i młodsi zagrają w Sokółce.

Prezentujemy także Państwu 17-minutowy materiał ze stolicy, gdzie w dniu 6 grudnia udział brały nasze “żaczki”. Materiał powstał dzięki HF – dziękujemy! Kapitalna robota 🙂