Junior B1 / 2006 i młodsi

Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Nasi Juniorzy, którzy już teraz rywalizują z chłopcami urodzonymi w roku 2005 nie zwalniają tempa. Tym razem, w niedzielne popołudnie “The Tigers” pokonali lokalnego rywala, Hetman Białystok 2:1.

– Mecz, w którym to jakość piłkarska była zdecydowanie po naszej stronie. Niestety zawodziła nas skuteczność. Musieliśmy gonić wynik, gdyż po jednym z nielicznych ataków gospodarzy straciliśmy bramkę. Tym bardziej cieszymy się z trzech punktów, a zwycięska bramka strzelona w końcówce meczu doda nam skrzydeł w kolejnych meczach – podsumował trener Marcin Strzelński.

W trzeciej kolejce podopieczni Marcina Strzelińskiego i Marka Woroneckiego zmierzą się z Talentem Białystok. Mecz rozpocznie się o godzinie 10.00 w niedzielę.

Hetman Białystok – APN Hattrick Białystok 1:2

Bramki: Sienkiewicz 11 – Czaban 17, Woźniel 87

Pozostałe wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,43774.html#

Młodzik D1 / 2010 i młodsi

Trzeci kolejka i trzeci trudny rywal. W sobotni poranek #białostockietygrysy podejmowały Mistrzów Województwa Podlaskiego z sezonu 2020/2021 – AP Junior Białystok 2009.

– To był naprawdę dobry mecz. Szybkie tempo, wymiana ciosów z obu stron, dużo walki i przede wszystkim gra w piłkę. Zarówno nasz zespół jak i AP Junior pokazał dobry jak na podlaskie warunki futbol. Cieszy również fakt, że na tle tak dobrego, “starszego” rywala zagraliśmy odważnie i pewnie. Raz jeszcze gratuluje obu drużynom świetnego widowiska, a trójce sędziowskiej dobrego czucia gry – chyba najlepiej sędziowane zawody jakie graliśmy – powiedział szkoleniowiec Błażej Okuła.

AP Junior Białystok – APN Hattrick Białystok 2:1

Bramki: Czemiel 29, Filewicz 52 – Dubowski 53

Pozostałe wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44007.html#

Młodzik D2 / 2010 i młodsi

Daleki wyjazd do Kolna i niestety porażka z tamtejszym Orłem 2:1. W sobotę podopieczni Patryka Wiśniewskiego i Błażeja Okuły musieli uznać wyższość rywali.

– Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Wiele przegranych pojedynków 1 vs. 1, złe wybory, a do tego spóźnione reakcje przyczyniły się do naszej porażki. Niewątpliwie cieszy jednak występ naszego golkipera “Dzidzi” oraz to, że na tym poziomie – D1 i D2 – może grać taka ilość chłopaków z rocznika 2010 i 2011. Wierzymy, że kolejny mecz będzie zdecydowanie lepszy w naszym wykonaniu – powiedzieli szkoleniowcy APN Hattrick.

Orzeł Kolno – APN Hattrick Białystok 2:1

Bramki: Falty 32, 55 – Adamski D. 38

Pozostałe wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,43767.html#

Orlik E1 / 2011 i młodsi

Trzy zwycięstwa i jeden remis zanotowali nasi Orlicy. Tygryski po dwóch turniejowych kolejkach tracą dwa oczka do liderującego Juniora.

– Poza pierwszym meczem nie mam pretensji do chłopaków. Turniej należał do udanych, a na duży plus trzeba zaliczyć występy naszych bramkarzy – “Kiery” i “Graby” – skomentował Błażej Okuła.

Pozostałe wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44396.html?round=2

Żak F1 / 2013 i młodsi

Zdecydowaniej i pewniej czują się na boisku nasze “żaczki”. Pod wodzą Macieja Danilczuka zespół “tygrysków” strzela, walczy i tworzy mnóstwo sytuacji bramkowych.

– W ten piątek (11.09) drużyna zaprezentowała się naprawdę solidnie i jestem zadowolony z naszego występu. Chłopcy świetnie wykonywali założenia, jakie przygotowaliśmy sobie na ten dzień. Tworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych i staraliśmy się kontrolować przebieg każdego ze spotkań utrzymując się przy piłce przez większość czasu. Mimo, że pracuje z tą drużyną od niedawna, widać że to co robimy na treningach owocuje i nasz wspólny projekt idzie w dobrą stronę. Jeszcze raz dziękuje chłopcom za zaangażowanie i serce zostawione na boisku – powiedział trener “The Tigers”.

Rozgrywki turniejowe: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44481.html