W niedzielne (21.11) popołudnie nasi Młodzicy rozegrali mecz kontrolny z litewską drużyną FK Rotalis. Spotkanie zakończyło się wygraną „tygrysów”.

– Na wstępie chciałbym podziękować kolegom z Litwy za przyjazd. Super, że w tych mega dziwnych czasach Litwinom udało się do Nas przyjechać i miło, że w końcu to nie My musieliśmy jechać setki kilometrów, ale wreszcie ktoś przyjechał do Nas. Dziękuję także Grzegorzowi Pieczywkowi za pomoc w organizacji tego meczu, a także licznie zgromadzonym kibicom – brawo. Jeśli chodzi o sam mecz to mimo, że przeciwnik nie był wymagający to podobało mi się zaangażowanie chłopaków oraz sposób rozgrywania przez nas piłki – było kilka naprawdę fajnych momentów – krótki reset i… głód piłki wrócił – powiedział trener APN Hattrick Białystok, Błażej Okuła.


Za tydzień Młodzicy udadzą się do Gorzowa na gry kontrolne. Przeciwnikami naszego teamu będą takie drużyny jak: Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze, Warta Gorzów, AF Kostrzyn, Jaguar Gdańsk, Polonia Warszawa, Warta Poznań oraz Pogoń Szczecin.

Ponadto w nadchodzącym tygodniu drużyna zaplanowane ma jeszcze dwa mecze kontrolne z AMP Białystok.