W najbliższy piątek (1 kwietnia) zmianie ulegnie harmonogram treningów w Naszej Akademii. Oto jak będzie prezentował się nowy grafik. Ponadto od kwietnia obowiązują nowe wysokości składek członkowskich.

Poniżej krótki komunikat

Szanowni Państwo od początku powstania naszej Akademii wkładamy całe serce w budowę APN Hattrick, a wszystko po to, by Nasi adepci mieli możliwie jak najlepsze warunki do rozwoju. Jesteśmy niesłychanie wdzięczni za zaufanie jakim Nas Państwo obdarzyliście. Dziękujemy za każdą pomoc i wsparcie.

Przez ostatnie lata rozkwit naszej Akademii powstępował w sposób dynamiczny. Droga jaką przebyliśmy nie była  łatwa, mimo to udało Nam się zrealizować wiele celów na różnych płaszczyznach. Sukcesy Naszych drużyn oraz wyróżnienia indywidualne są powodem do dumy i bodźcem do dalszej pracy. Z pewnością nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy, gdyby nie rzetelna praca Naszej kadry szkoleniowej, której solidne wykonanie pracy umożliwia Nam powstająca infrastruktura – Hattrick Arena, która z pewnością będzie chlubą naszego Klubu.

Wzrost poziomu funkcjonowania naszego Klubu od zawsze jest dla Nas priorytetem. Tak jest również dziś, jednak w ostatnim czasie w bardzo dotkliwy sposób przekonaliśmy się, że podwyżki cen w Naszym kraju odbijają się również w znaczącym stopniu na stabilności finansowej Akademii. Opłaty sędziowskie, wynajmy boisk, czy też zużycie sprzętu treningowego oraz kilka innych istotnych czynników takich jak Hattrick Arena – nie pozwalają Nam na utrzymanie obecnych stawek członkowskich.

Uświadomiliśmy sobie również, że wzrost liczby zawodników oraz aktywnie działających zespołów niewątpliwie musi iść z jakością na całym obszarze APN Hattrick, dlatego z wyżej przedstawioną problematyką  jesteśmy zmuszeni do podniesienia składek członkowskich od 1 kwietnia 2022 roku , które prezentują się następująco:

Rocznik 2017 i młodsi / 100 zł

Rocznik 2016 / 140 zł

Rocznik 2014 i 2015 gr. I, II oraz III i IV / 140 zł

Rocznik 2012 i 2013 gr. III / 140 zł

Rocznik 2012 i 2013 gr. I oraz II / 150 zł (grupa reprezentacyjna, 3 jednostki treningowe)

Rocznik 2009, 2010 i 2011 gr. III / 150 zł

Rocznik 2010 i 2011 gr. I oraz II / 160 zł (grupa reprezentacyjna, 4 jednostki treningowe)

Rocznik 2006 i 2007 / 160 zł (4 jednostki treningowe)

Obiecujemy, że w kolejnych miesiącach przekonają się Państwo – tak jak w poprzednich latach, że dotrzymujemy obietnic, a wyższe standardy w Naszej Akademii będą powodem do dumy dla każdego z Nas. Damy z siebie wszystko!