Najbliższy miesiąc – LUTY-  chcemy poświecić na pełną synchronizację członków naszej akademii poprzez system ProTrainUp – niestety do dnia dzisiejszego nie każdy to zrobił. W tym celu bardzo prosimy, by pobrać aplikację, o której mowa. Większość z Państwa ma już pobrane odpowiednie narzędzie, jednak nie wszyscy – w związku z tym poniżej informacji kilka.

Czym jest ProTrainUp?

Dzięki systemowi ProTranUp, Trener zyskuje doskonałe narzędzie statystyczne, które integruje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe takie jak statystyki zawodników, plany treningów itp. jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych, meczowych czy też podczas okresowej obserwacji zawodnika.

Klub zyskuje narzędzie do stałego monitorowania pracy trenera, kontroli rozwoju zawodników, identyfikacji talentów oraz kreowania wewnętrznego klubowego systemu szkolenia. Dzięki pełnej digitalizacji materiałów i danych, zbędnym będzie wykorzystywania papierowych dzienników i materiałów.

Także zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić i w jakich elementach osiągnął pozytywny wynik. Rodzice natomiast będą mogli mieć wgląd na wyniki sportowe swoich pociech. Mogą też zobaczyć, czy nie za często opuszczają swoje zajęcia. Mają również wgląd na stan opłacanych składek w klubie. System daje również ogromne możliwości w zakresie komunikacji wewnątrz klubu. Dzięki kalendarzowi, komunikatorowi czy też dyskowi klubowemu, wymiana informacji i dokumentów w klubie odbywa się na jednej platformie. Ponadto wersja mobilna pozwala mieć dostęp do systemu w dowolnej chwili.

Jesteśmy przekonani, że to pomoże w dalszym szkoleniu naszej młodzieży oraz kształceniu naszych trenerów, a także W JESZCZE LEPSZEJ KOMUNIKACJI.

Pobierz – https://protrainup.com/pl/download

UWAGA JEŚLI KOGOŚ NIE MA W SYSTEMIE LUB MA PROBLEM Z INSTALACJĄ, ZALOGOWANIEM SIĘ DO SYSTEMU PROSIMY O KONTAKT Z TRENEREM BŁAŻEJEM – 509 165 350.

Składki i poprawna formuła

Przypominamy również, by prawidłowo uzupełniać dane przelewowe tzn. w tytule przelewu powinno znajdować się imię i nazwisko dziecka plus rocznik np. składka członkowska styczeń Jan Kowalski 2016.

Składki wynoszą:

 • 2006-2013 130 zł opłata miesięczna
 • 2014-2016 110 zł opłata miesięczna
 • 2017 i młodsi 90 zł opłata miesięczna

Informujemy również, że od Marca wszystkie składki będą już aktualne w systemie ProTrainUp – w związku z tym będą tam informacje o ew. zadłużeniach. Miesiąc luty poświęcamy na pełną synchronizację. Dodatkowo przelewy będzie można wykonywać od marca bezpośrednio przez aplikację.

Koszulki i sprzęt APN Hattrick

Wszystkie nasze ubrania znajdują się już w jednym miejscu – w sklepie piłkarskim 4Sports przy ulicy Wierzbowej 2A, lokU14. My z tego powodu cieszymy się niemiernie, a niewątpliwie jest to też duże ułatwienia dla całej społeczności APN Hattrick! Przypominamy o obowiązku posiadania sprzętu sportowego APN Hattrick – koszulki szara i czarna, getry, skarpety piłkarskie oraz dres klubowy i ortalion.

Ale to nie koniec, w najbliższych tygodniach pojawią się tam również nasze casualowe bluzy, czapki itp. Nie zabraknie też sportowych gadżetów – informacja ukaże się niebawem. 

 • Komplet strój (koszulka, getry piłkarskie i spodenki) – 125 zł , 135 zł – od rozmiaru XS
 • Koszulka mała 58 zł
 • Koszulka duża 67 zł (od rozmiaru XS)
 • Spodenki 47 zł
 • Getry piłkarskie APN Hattrick 27 zł
 • Skarpety treningowe, piłkarskie antypoślizgowe APN Hattrick i RT – 27 zł (rozmiary 32-34, 35-37, 38-40, 41-43, 44-46)
 • Ortalion pomarańczowy JOMA 79 zł
 • Dres reprezentacyjny JOMA 150 zł
 • Bluza reprezentacyjna JOMA 79 zł
 • Spodnie reprezentacyjne JOMA 79 zł