Do Warszawy na turnieje udały się aż trzy ekipy z rocznika 2010 i 2011 – dwie z nich zagrały na zawodach Delta Cup z kolei jedna wystąpiła w finałach krajowych Turnieju o Puchar Prezesa U-11. Sparing w Łomży z tamtejszym MŁKS’em Łomża rozegra nasz Trampkarz.

Puchar Prezesa U-11

Nasza drużyna w grupie rozegrała trzy spotkania, w których to odnieśliśmy trzy zwycięstwa.

UKP Gol Opole – APN Hattrick 0:1

Żuri Olsztyn – APN Hattrick 0:1

Gryf Słupsk – APN Hattrick 1:3

W ćwierćfinale spotkaliśmy się z ekipą Parasola Wrocław. Niestety na tym etapie zakończyliśmy swój udział, gdyż w regulaminowym czasie gry padł remis, ale w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Wrocławia.

Z tego miejsca dziękujemy  za wsparcie Podlaskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

Delta Cup / rocznik 2010 i 2011

Na zawodach organizowanych przez naszego partnera pojawiły się kolejne dwie ekipy Tygrysów, które miały możliwość konfrontacji z mocnymi rywalami. Mimo miejsc, które zajęliśmy najważniejsza była gra “tygrysków”. W sumie na boiskach w Warszawie pojawiło się ponad 30 zawodników!

Dziękujemy również operatorom kamer, którzy spisali się znakomicie!

Trampkarz 2006/2007

Przygotowująca się do I-ligowych zmagań drużyna Trampkarza, w sobotni wieczór zagrał w Łomży. Podopieczni Marcina Strzelińskiego do przerwy prowadzili 2:0. Po zmianie stron wynik niceco się zmienił i to gospodarze zwyciężyli w grze kontrolnej 5:4. W sobotę “tygryski” zagrają w Białej Podlaskiej z tamtejszym TOP’em 54.

MŁKS Łomża – APN Hattrick 5:4