Podsumowanie weekendu. Tygrysy ze zmiennym szczęściem

JUNIOR B1 / 2006 I MŁODSI

Wynikiem 2:2 zakończył derbowy pojedynek naszych juniorów z drużyną MOSP II Białystok. Bardzo słaby początek w wykonaniu “tygrysów” doprowadził do szybkiego prowadzenia gości i strzelenia dwóch goli. Na całe szczęście nasz team podniósł się i po niesamowitej walce doprowadził do remisu strzelając gola na wagę podziału punktów w końcówce spotkania. W poniedziałek zespół Patryka Marjańskiego zagra z MOSP’em I.

Wyniki i tabela – https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46289.html#

MŁODZIK D1 / 2010 I MŁODSI

Niestety porażką 0:2 zakończył się niedzielny mecz z MŁKS Łomża. O ile pierwsza połowa była całkiem niezła to w drugiej przewagę udokumentowali o rok starsi goście odnosząc zasłużone zwycięstwo. W piątek czeka Nas wyjazdowy mecz z Ruchem Wys. Maz. Początek o godzinie 16.30.

Wyniki i tabela – https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46576.html#

MŁODZIK D2 / 2010 I MŁODSI

Choć nie było lekko, ale się udało. Tym razem pokonaliśmy ekipę Polonii Raczki. Już w najbliższą niedzielę, na boisku “Mechaniak” zmierzymy się z Liderem Łomża. Pierwszy gwizdek sędziego – 13.00

Wyniki i tabela – https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46598.html

ORLIK E1 / 2011 I MŁODSI

W pozostałych rozgrywkach Żak F1 i F2 oraz Orlik E2 i E1 – klasyfikacje nie są prowadzone. Zespoły, które w poprzedni weekend reprezentowały APN Hattrick, pokazały się z pozytywnej strony.