To był bardzo aktywny weekend (23-24.04) w Naszej Akademii. Aż 10 drużyn rywalizowało w ramach rozgrywek Podlaskiego Związku Piłki Nożnej oraz turniejów ogólnopolskich. Jak poradziły sobie #białostockieTygrysy? Zapraszamy do lektury.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Junior B1 / 2006 i młodsi

Niestety porażką 1:4 zakończyło się spotkanie Naszej najstarszej drużyny z zespołem MOSP’u. Mimo dobrej gry do przerwy (wynik bezbramkowy), w drugiej odsłonie przewaga gości była dość wyraźna i niestety nasz team uległ złożonej z rocznika 2005 i młodsi drużynie rywali 1:4.

Wyniki i tabela

Młodzik D1 / 2010 i młodsi

Apetyty przed tym spotkaniem były nieco większe, ale niestety Młodzicy ulegli drużynie AMP Białystok 0:1. Silnie fizycznie przeciwnik skutecznie bronił dostępu do swojej bramki, a gola zdobył po stałym fragmencie gry nie dając szans naszemu golkiperowi. Zespołowi AMP gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach, natomiast już w sobotę (30.04) czeka Nas kolejny ciężki pojedynek. APN Hattrick zmierzy się ze starszymi kolegami z białostockiego Talentu. Mecz rozpocznie się o godzinie 8.40.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie stoją i trawa

Wyniki i tabela

Młodzik D2 / 2010 i młodsi

Od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach D2 kroczą Nasi zawodnicy. Tym razem, na pięknym obiekcie w Tykocinie “tygryski” zwyciężyły 6:0 i pewnie prowadzą w ligowej tabeli. W najbliższą sobotę, na boisku “Mechaniak” podejmiemy drużynę Sparty Augustów. Pierwszy gwizdek sędziego – 14.00.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie stoją i trawa

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie stoją i trawa

Wyniki i tabela

Orlik E1 / 2011 i młodsi – Turniej Mrągowo

W dniach 23-24.04 nasz team wziął udział na zawodach w Mrągowie. Podczas dwudniowego turnieju Total Football Cup #Białostockie Tygrysy rozegrały aż 13 spotkań! Młodzi zawodnicy do Mrągowa wyruszyli już w piątek i stacjonowali w Hotelu Mrągowo Resort & Spa. Jak poradzili sobie Orlicy? Poniżej wyniki gier z udziałem Naszej drużyny:

Sobota (23.04)

Fun Football Olsztyn – APN Hattrick Białystok 2:3

APN Hattrick Białystok – Zatoka Braniewo 0:0

APN Hattrick Białystok – Stomil Olsztyn 2:0

APN Hattrick Białystok – Radomiak Radom 4:3

APN Hattrick Białystok – KKS Lech Poznań 2:0

APN Hattrick Białystok – Lechia Gdańsk 1:6

APN Hattrick Białystok – APN Ostrołęka 4:1

Niedziela (24.04)

Constract Lubawa – APN Hattrick Białystok 0:3

AM Cracovia – APN Hattrick Białystok 4:1

Zagłębie Sosnowie – APN Hattrick Białystok 0:2

Legia Warszawa – APN Hattrick Białystok 9:0

MŁKS Łomża – APN Hattrick Białystok 0:3

Jagiellonia Białystok – APN Hattrick Białystok 7:1

Wszystkie wyniki LIVE

– To był na pewno bardzo intensywny turniej, w którym rywalizować mogliśmy z najlepszymi akademiami w Polsce. Chłopcy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia i przede wszystkim sprawili Nam wszystkim ogrom emocji – szczególnie w spotkaniu z Lechem Poznań. Łzy radości po takim meczu z pewnością zapamiętane przez Nas wszystkich zostaną bardzo długo. Raz jeszcze gratuluję zespołowi bardzo owocnego występu, a kibicom dziękuję za kulturalny doping i wspaniałe wsparcie nawet w tych trudnych momentach. Chciałbym podziękować także trenerowi Marcinowi Wrutniakowi oraz Piotrowi Głowickiemu za pomoc personalną przy Naszym zespole – podsumował trener Błażej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „HATTRICK AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ 40OM TOTAL FOOT NTAMA Kibice APN HATTRICK #nie krzyczę #kibicuję #pomagam HATTRICK”

Orlik E1, E2 oraz Żak F1 i F2

Wyniki oraz klasyfikacja w tych turniejach nie jest prowadzona. Nasze zespoły po raz kolejny miały możliwość rywalizowania z drużynami z regionu. Dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji spotkań wyjazdowych.

Poniżej prezentujemy także zdjęcia autorstwa Huberta Fica z jednej z lig młodzieżowych