Przed Świętami Wielkanocnymi, swoje mecze ligowe w ramach rozgrywek Podlaskiego ZPN rozgrywały drużyny Orlika Starszego, Młodzików oraz Juniora. Jak wypadli Nasi? Poniżej krótkie podsumowanie.

Junior B1 / 2006 i młodsi

Po porażce z Talentem tym razem przyszło przełamanie. “The Tigers” w spotkaniu z MOSP’em II Białystok, na trudnym terenie zwyciężyli po golach Kondraciuka i Żura 2:0.

Wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46289.html

W niedzielę, o godzinie 15.00 Nasz team podejmie pierwszy zespół MOSP.

Młodzik D1 / 2010 i młodsi

Szczęśliwym remisem zakończył się czwartkowy mecz z Juniorem Białystok. #BiałostockieTygrysy dzielnie walczyły ze starszymi kolegami z Juniora ostatecznie remisując 0:0. We wtorek zespół APN Hattrick zmierzy się z MOSP’em z kolei w niedzielę z AMP Białystok.

Wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46576.html

Młodzik D2 / 2010 i młodsi

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą Nasi zawodnicy. Po dwóch okazałych zwycięstwach APN Hattrick pewnie przewodzi w ligowej stawce.

Wyniki i tabela: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,46598.html

Orlik E1 / 2011 i młodsi

To nie był najlepszy dzień dla Naszych zawodników. Chłopcy z rocznika 2011 nie mogli się przestawić na grę na mniejszym boisku – i organizacja jak i wiele innych elementów pozostawiały wiele do życzenia. Mimo takiego obrotu sprawy, nasz U-11 tylko raz z boiska schodziło jako pokonane. W najbliższy weekend (22-24.04) “tygryski” udadzą się na trzydniowy turniej do Mrągowa.

Wyniki w tych rozgrywkach nie są prowadzone.