Z bardzo dobrej strony w Suwałkach pokazali się Nasi Młodzicy. W turnieju organizowanym przez Wigry, tamtejszy OSiR oraz Podlaski ZPN podopieczni Błażeja Okuła oraz Patryka Wiśniewskiego zajęli odpowiednio miejsca pierwsze i czwarte. W zawodach udział brały takie zespoły jak Wigry Suwałki, MŁKS Łomża, MOSP Białystok, Warmia Grajewo, dwa zespoły Juniora Białystok oraz My – APN Hattrick I i II Białystok.

– To dobry prognostyk przed ligą – szczególnie, że w „pierwszej czwórce” mieliśmy dwie ekipy. Chłopakom gratulujemy świetnej postawy! Cieszy także co raz lepsza dyspozycja naszych zawodników, którzy wrócili po ciężkich urazach – skomentował Błażej Okuła.

Solidnie.

– Końcówka lipca i cały sierpień przepracowaliśmy bardzo solidnie. Jest ogromna rywalizacja w zespole, która każdemu z chłopaków wychodzi na duży plus. Kadra jest wyrównana i szeroka, ale być może w naszej drużynie dojdzie jeszcze do kilku zmian. Mamy dwa zespoły w Młodziku – D1 i D2 oraz dwa w Orliku E1 – przez co grania będzie sporo, dodatkowo w naszym harmonogramie znajdzie się jeszcze jedna jednostka treningowa – dodał trener „tygrysków”.

Wyniki naszego zespołu na turnieju w Suwałkach:

APN Hattrick I – Junior II 3:0

APN Hattrick II – Junior I 0:0

APN Hattrick I – Wigry Suwałki 1:1

APN Hattrick II – MŁKS Łomża 2:0

APN Hattrick I – Warmia Grajewo 1:0

APN Hattrick II – MOSP Białystok 0:0

Półfinał:

APN Hattrick I – APN Hattrick II 3:0

Mecz o 3. miejsce:

APN Hattrick II – Wigry Suwałki 0:4

Mecz o 1. miejsce:

APN Hattrick I – Junior I 4:0