Bardzo udanie zainaugurowali rundę wiosenną Nasi juniorzy. Osłabieni brakiem kilku zawodników – kontuzje, w 1. kolejce podopieczni Patryka Wiśniewskiego i Bartka Mazura podejmowali zespół MOSP II Białystok. Mecz był bardzo wyrównany, ale skuteczność tego dnia była po Naszej stronie. “The Tigers” po golach Czajkowskiego i Siemieńczuka zwyciężyli 2:0.

APN Hattrick Białystok – MOSP II Białystok 2:0 (0:0)

Bramki dla APN Hattrick: Czajkowski, Siemieńczuk

Warto zaznaczyć, że w opisywanym spotkaniu, w trakcie meczu miała miejsce bardzo miła sytuacja. Juniorzy, po strzelonym golu wsparli kontuzjowanego kolegę. Kuba trzymaj się!

Pozostałe wyniki oraz tabela – Junior B1

Szufle poszły w ruch

Nie pierwszy raz przekonaliśmy się jak ważne budowanie jest tygrysiej społeczności. W niedzielny poranek, dzięki szybkiej interwencji rodziców oraz zawodników obu drużyn byliśmy w stanie rozegrać mecz z drużyną Narwi Ostrołęka. Co ciekawe tego dnia sytuacja odśnieżania miała miejsce dwukrotnie – także ogromne dzięki za włożony trud i nieocenioną pomoc w przygotowanie płyty!

#BiałostockieTygrysy nie zawiodły i za okazałą pomoc odwdzięczyły się gradem bramek, wygrywając ostatecznie w dwumeczu.

Przy Elewatorskiej trójmecz

Do trójmeczu doszło na Elewatorskiej, gdzie okazję rywalizacji z boiskowymi rywalami mieli zawodnicy APN Hattrick (dwa zespoły – 2012/2013 oraz 2010/2012) wraz ze ekipą przyjezdnych – Korona Dobrzyniewo Duże. Wszyscy młodzi piłkarze mimo niesprzyjających warunków wykazali ogromnym zaangażowaniem, a co raz lepiej w “dziewiątkach” radzą sobie nasi Orlicy.

Obserwujcie Nasz FB – tam znajdziecie więcej fotek. Ujęcia by Hubert Fic Fotografia.

Turniej i sparing Żaczków

Nie próżnowali także Nasi żacy. Team “Pazdana i Hrycka” gościł na turnieju w Łapach oraz rozegrał grę kontrolną z lokalnym rywalem – AP Talent Białystok. Młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze, a co najważniejsze zawody kończyła z uśmiechem na twarzy.

#GRAJĄZNAMI
?ɪɴғᴏʀᴍᴜᴊᴇᴍʏ ᴊᴇᴅɴᴏᴄᴢᴇśɴɪᴇ, ᴢ̇ᴇ ᴄᴀᴌʏ ᴄᴢᴀs ᴛʀᴡᴀ ɴᴀʙᴏ́ʀ ᴅᴏ ɴᴀsᴢᴇᴊ ᴀᴋᴀᴅᴇᴍɪɪ ᴡ ʀᴏᴄᴢɴɪᴋᴀᴄʜ 2012-2019 ❗️
??ł?̨?? ?? ??? ???
—————————
✅ 509 165 350 ?