Wracamy do treningów na świeżym powietrzu!

Po kilku tygodniach intensywnej pracy nad utrzymaniem dobrej formy w domowych warunkach nadszedł moment, w którym możemy powrócić na świeże powietrze. Od 4 maja „tygrysy” ponownie będą trenować na zewnątrz. Warunki powrotu są wyjątkowe, ponieważ podczas jednego treningu będzie mogło uczestniczyć maksymalnie sześciu zawodników oraz jeden trener.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że decyzja o obecności dzieci na treningach w obecnej sytuacji zależy od Państwa. Informujemy jednocześnie, że do momentu pełnego powrotu do „normalności” grafik zajęć może ulec zmianie.

My ze swojej strony usilnie pracujemy nad tym, by zajęcia odbywały się w sposób komfortowy i co najważniejsze bezpieczny, zachowując przy tym wszystkie normy sanitarne. Bardzo prosimy o informację czy wyrażają Państwo zgodę na treningi dzieci na świeżym powietrzu – zgodnie z zachowaniem wszystkich wytycznych.

Chcemy utworzyć stałe grupy już od 4 maja. Bardzo prosimy o informację zwrotną do piątku (1.05), do godziny 22.00 do trenerów prowadzących w celu ustalenia grup treningowych oraz planu zajęć.